Monika Król
mediator, psycholog

 

Każde Twoje doświadczenie jest informacją, pomogę Ci je odczytać. Wspieram w przeprowadzaniu porządków mentalnych w starych przekonaniach, wierzeniach i niesłużących założeniach. Pokażę Ci jak budować satysfakcjonujące relacje: ze sobą i z innymi, jak możesz dbać o nie teraz oraz by były jeszcze bardziej wspierające na przyszłość.

 

Kilka słów o mnie..

Wiedza

Jestem absolwentką Wydziału Psychologii Uniwersytetu SWPS w Warszawie, studium podyplomowego Akademii Psychologii Przywództwa w Szkole Biznesu Politechniki Warszawskiej oraz Szkoły Ustawień Systemowych Anny Brzozowskiej. Ukończyłam zaawansowany kurs Recall Healing/Totalna Biologia prowadzony przez Międzynarodowy Instytut Wiedzy Waleologicznej, półroczny kurs Integracji Świadomości, Intensywny Kurs Mediacji w oparciu o metodę NVC. Systematycznie poszerzam swoje kompetencje i spojrzenie na życie, na siebie, na Prawdę uczestnicząc w różnych kursach, szkoleniach, warsztatach, po to aby wybierając współpracę ze mną, jeszcze łatwiej Wam było odczytywać a mi przekazywać, informację płynące z każdego Waszego doświadczenia, konfliktu, choroby czy trudności.

Doświadczenie

Prowadzę indywidualne sesje, konsultacje online oraz stacjonarne, cyklicznie webinary oraz kursy online. Jestem mediatorem i członkiem Polskiego Centrum Mediacji w Oddziale w Warszawie, gdzie realizuję mediacje karne, rodzinne, cywilno-gospodarcze i pracownicze. W całej mojej ponad 20 letniej karierze zawodowej, odpowiadałam za jakość świadczonych usług i dbałam, by relacje z moimi klientami, partnerami, współpracownikami były zawsze obustronnie, na satysfakcjonującym poziomie.

Misja

Moją misją jest pomaganie innym znaleźć porozumienie w konflikcie i odbudowywać relacje - tą najważniejszą - ze sobą samym, jak i z innymi.  Pomagam budować porozumienie na przyszłość oraz spojrzeć na życie z wyobraźnią, a na konfliktową czy problemową sytuacje, totalnie z innej perspektywy. Pomogę Ci pomóc przejść przez wewnętrzne zmiany, dbając jednocześnie o wzajemny szacunek, zrozumienie potrzeb i pozostanie w zgodzie z samym sobą. By zmiana zaistaniała na zewnątrz, najpierw potrzebuje zaistnieć w Tobie.

Wizja

Wiem, że gdy się jest w samym centrum problemu, porozumienie może wydawać się nieosiągalne. Ja na konflikt, trudne doświadczenie, problem etc., patrzę jak na otrzymaną szansę. Na coś co jest naturalną częścią życia każdego człowieka, bo trudności, konflikty powstają właśnie tam, gdzie jest życie. Ja widzę problem, konflikt jest szansę. Szansę do zmiany sytuacji, która już nie służy. Jestem tu po to, byś również mógł tak na to spojrzeć. Możesz tego doświadczyć poprzez pracę z własnym Konfliktem Wewnętrznym, poprzez udział w Sesji Indywidualnej czy Mediacji. Dopóki nie spróbujesz, nie doświadczysz tego sposobu patrzenia na trudności czy rozwiązywania konfliktów, możesz nie dostrzec jak wiele perspektyw i rożnych rozwiązań znajduje się właśnie dla Twojego problemu.

Pozwól sobie być sobą,
a innemu, być innym

Dobrowolność

Poufność

Bezstronność

Neutralność

Akceptowalność

What's up?

Moje
kompetencje

Real Healing LEVEL 1

Instytut Wiedzy Waleologicznej

To wiedza, która pozwala dogłębnie zrozumieć podstawowe zasady rządzące zdrowiem i chorobą, bo każda choroba ma znaczenie. Totalna Biologia pozwala na dogłębne poznanie siebie i znalezienie jednoznacznych powiązań pomiędzy większością chorób, stanem emocjonalnym oraz tym co na przestrzeni wielu lat działo się w życiu naszych przodków.

Real Healing LEVEL 3

Instytut Wiedzy Waleologicznej

To wiedza, która pozwala dogłębnie zrozumieć podstawowe zasady rządzące zdrowiem i chorobą, bo każda choroba ma znaczenie. Totalna Biologia pozwala na dogłębne poznanie siebie i znalezienie jednoznacznych powiązań pomiędzy większością chorób, stanem emocjonalnym oraz tym co na przestrzeni wielu lat działo się w życiu naszych przodków.

Akademia Psychologii Przywództwa

Roczne Studium Podyplomowe

Intensywne spotkania warsztatowe z zakresu zarządzania relacjami w biznesie, zarządzania zmianą oraz osobista praca jak być autentycznym, wiarygodnym i skutecznym w swojej działalności.

Specjalistyczne, warsztatowe szkolenie prowadzone przez Polskie Centrum Mediacji, z zakresu mediacji w postępowaniu w sprawach rodzinnych oraz o rozwód i separację.

 

Specjalistyczne, warsztatowe szkolenie prowadzone przez Polskie Centrum Mediacji,, z zakresu mediacji w postępowaniu karnym, z uwzględnieniem specyfiki pracy mediatora w relacji sprawca - ofiara oraz przy nierównowadze stron.

 

Specjalistyczny warsztat prowadzony przez Polskie Centrum Mediacji, gdzie tematem głównym było pogłębienie świadomości siebie, ko-mediatora, stron mediacji, jak i samego procesu mediacji oraz spojrzenie na własną pracę jako mediatora z innej perspektywy.

Warsztat Gestalt

Wstyd, Lęk, Poczucie winy

Warsztat prowadzony przez Jay Levina, gdzie odbywały się praktyki i teoretyczne dyskusje wspierające identyfikację problemów i umiejętne zastosowanie odpowiednich interwencji u osób zgłaszających się po pomoc.

 

Program MBSR

Mindfulness Based Stress Reduction

8-tygodniowy program pracy z ciałem w zakresie redukcji stresu, poprzez trening uważności, opracowany przez prof. Johna Kabat - Zinna.

 

TLNC

Instytut Gallupa

Warsztat z zakresu Efektywności osobistej w oparciu o mocne strony, na którym praca własna opierała się na poznawaniu osobistych talentów wg Instytutu Gallupa i umiejętnym wykorzystywaniu ich potencjału w życiu osobistym i zawodowym.

 

Dale Carnegie Training

Skuteczne zarządzanie zmianą

Program tego szkolenia skupiał się na rozwijaniu entuzjazmu, motywacji i pewności siebie oraz jak wspierać innych i budować ich zaangażowanie.

 

Dale Carnegie Training

Od zmiany do wyników

Szkolenie przygotowujące do wyzwań zmieniającego się otoczenia, do zarządzania zmianą, by umiejętnie się w niej odnaleźć i być jeszcze silniejszym.

NVC

Intensywny Kurs Mediacji w oparciu o NVC
To trwający ponad 9 miesięcy kurs mediowania konfliktów wewnętrznych, interpersonalnych i zewnętrznych, prowadzony w oparciu o Porozumienie bez Przemocy, którego istotą jest słuchanie i usłyszenie tego, co tak naprawdę dzieje się w nas samych i w innych ludziach by płynnie przejść od konfliktu do dialogu.
 

Zacznij coś zmieniać,
wtedy zacznie zmieniać się cośKategorie

Przeglądaj

Follow Us